Jak sprawdzić swoje statystyki w World of Tanks?

Większość zaawansowanych graczy na pewno już wie, jak i gdzie można sprawdzić swoje statystyki oraz jak śledzić własny rozwój w grze.

Dla tych jednak, którzy są ciekawi, gdzie i jak można się dowiedzieć trochę więcej o swojej bitewnej skuteczności, przedstawiamy przykładowe strony, które taką usługę oferują.

  • http://wotlabs.net/ – autorski projekt 21-letniego programisty z Brazylii. Przekonuje do siebie przede wszystkim przejrzystymi informacjami i fajnymi sygnaturkami. Niestety, z powodu ogromnego początkowego zainteresowania i ataków DDoS, boryka się z problemami stabilności, choć powoli wraca do formy. Przykładowa sygnatura:

  • http://mywotstats.com/ – bardzo podobny do poprzednika, jednak sygnaturki mają sporo więcej informacji (przez co stają się trochę nieczytelne). Strona oferuje też przedstawienie każdej wartości na wykresie oraz informacje o walkach stoczonych na wszystkich naszych czołgach.

  • http://noobmeter.com/ – jeden z najbardziej znanych portali, śledzących nasze poczynania. Rozbudowane statystyki zarówna dla nas (łącznie ze słowną oceną efficiency) jak i globalne, dla wszystkich graczy i klanów. Możliwość tworzenia porównań i zestawień graczy. Sygnaturki w formie wykresów, nie tabelek:

  • http://wot-news.com – kolejny portal z nader rozbudowanymi statystykami. Nie umożliwia, jak poprzednicy, generowania obrazków do sygnatur, ale za to ukazuje nasze statystyki na tle wszystkich graczy na serwerze, dzięki czemu dowiedzieć się możemy, jak wypadamy przyrównani do ogółu.
  • http://wotcs.com – jak sama nazwa wskazuje, nastawiony na statystyki klanowe i ukazywanie informacji o wszystkich klanowiczach jednocześnie, jednak oferujący także ciekawe zestawienia dla pojedynczego gracza.
  • http://www.vbaddict.net/wot.php – ciekawa strona, oferująca analizę statystyk na podstawie przechowywanego na naszym dysku pliku “dossier”. Przydaje się jednak też jako bogate źródło informacji o czołgach, przychodach, doświadczeniu. Wszystko w oparciu o liczby pobrane od graczy. Po załadowaniu pliku istnieje możliwość wygenerowania sygnatury.
  • http://www.wotstatistics.com – podobne do wot-news.com informacje, podane w trochę inny sposób. Nadal jednak czytelne i przyjemne do przeglądania. Interesujące statystyki dla całego klanu, łącznie z wykresem kołowym najpopularniejszych czołgów w zespole.