8 miesięcy istnienia PSQD!

PSQD i całej społeczności “stuknęło” 14 miesięcy istnienia. Jeszcze rok temu nikt poza grupką ludzi tworzących wówczas zalążek społeczności nie wiedział prawie nic o ambitnych celach PaSQuD. Z biegiem czasu wyrabialiśmy swoją markę zarówno wśród polskich jak i europejskich klanów, dziś będąc ważnym sojusznikiem na mapie globalnej oraz respektowanym przeciwnikiem w każdego rodzaju bitwach.

W tym czasie bardzo mocno rozwinął się youtubowy kanał MrOmena z PSQD https://www.youtube.com/channel/UC8c-y9 … vy31uAVuA , który aktualnie jest jednym z lepszych komentatorów WoTa na YT.  2 500 subskrypcji pokazuje, jak wiele osób interesuje jego sposób gry i „opowiadanie” o przebiegu bitwy.

Nasi gracze wyróżniają się również w świecie esportu. 2 naszych graczy (NaskoczMi, RagingPotato) są jednymi z głównych graczy znanego teamu Evil Panda Squad na co dzień grającego w elitarnych rozgrywkach Pro Ligi. Z kolei nowopowstała druzyna Routrings (2 miesiące wspólnej gry), w skład której wchodzą głównie gracze PSQD awansowała do Silver Ligi gdzie będzie rywalizować ze świetnymi ekipami o awans do grona najbardziej elitarnych  drużyn 7na7. W skład społeczności wchodzi również naprawdę sporo teamów i zawodników które zajmowały czołowe lokaty oraz wygrywały złoto w każdej formule ESLowej (1na1, 2na2, 3na3).

W tej chwili społeczność PSQD tworzą 4 klany:
1.    PSQD – główny klan walczący codziennie o jak najlepsze wyniki na mapie CW.
2.    PSQDX – klan nastawiony na rozgrywki CW i na nich się skupiający.
3.    PSQDA – akademia, zrzeszająca graczy chcących się nauczyć podstaw CW jak również zaawansowanych taktyk.
4.    PSQDW – klan dla wszystkich członków społeczności PSQD, którzy musieli skończyć swoją WoTowską karierę.

Obecnie całą społeczność tworzy około 320 osób. W PSQD Community codziennie wieczorem znajdziecie coś dla siebie: CW; kompanie X, VIII oraz VI tierów; bitwy drużynowe oraz mnóstwo wspólnej rozrywki w plutonach. Niezależnie od tego do którego klanu dołączyliście macie okazję grać z kim tylko chcecie i przychodzić np. na wieczorne kompanie X do graczy PSQD zdobywając nowe doświadczenie.

Corophy by © WinchesterSam